wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

O firmie

Sklep internetowy www.bankowa5.pl jest jednocześni oficjalną stroną www stacjonarnego sklepu zajmującego się sprzedażą oświetlenia, produktów CCTV i wielu innych artykułów.
Mieszczącego się w Grójcu przy ulicy Zdrojowa 13.
Firma LEDOON ,prowadząca wyżej wymienione sklepy powstała w 2009 roku od początku istnienia zajmuje się szeroko pojętym oświetleniem LED.
Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową.
Standardem firmy jest dobry produkt w możliwie najniższej cenie. Technologia LED z powodzeniem wypiera inne źródła światła ze względu na wielokrotnie mniejsze zużycie energii elektrycznej  w porównaniu z innymi źródłami światła jak również długą żywotność . Ilość asortymentu opartego na technologii LED jest tak duża że pozwala na dostosowanie oświetlenia do potrzeb każdego klienta.
HALOGENY NAŚWIETLACZE LED-rewelacyjny produkt dla Firm i Gospodarstw Domowych ,ogromna ilość światła przy minimalnym zużyciu prądu przykład 20 Watowy naświetlacz Led z powodzeniem zastępuje 200 Watowy HALOGEN pobór prądu 20 W = 8 zł miesięczny koszt przy całodobowym użyciu. Żywotność diody LED stosowanej w Halogenach przeliczana jest nawet na 100000 godzin ciągłego świecenia ,co w praktyce daje ponad 10 lat.
Taśma LED we wszystkich swoich odmianach jest niezastąpiona do dekoracyjnego oświetlenia domów ,biur ,sklepów i innych miejsc użytkowych ,jej zastosowanie nie kończy się na zastosowaniu dekoracyjnym .Przy użyciu taśmy białej zimnej lub białej ciepłej możemy uzyskać ogromną ilość światła ,świetne rozwiązanie do oświetlenia podszawkowego zamiast awaryjnych halogenków często stosowanych w meblach ,schodach i innych miejscach.
Żarówki LED 12V i 230V w wybranej barwie światła zastąpią nam stare żarówki pobierające ogromne ilości prądu ,w żarówkach LED dostępne są wszystkie standardowe mocowania więc wymiana jest prosta i bezproblemowa.
Oświetlenie LED jest Znakiem NOWOCZESNOŚCI EKONOMII EKOLOGII
Firma LEDOON zajmuje się nie tylko sprzedażą produktów LED proponujemy również projekt oświetlenia w technologii LED przygotowanie oświetlenia dostosowanego do potrzeb klienta jak również montaż zamówionych produktów.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl